Злочини проти основ національної безпеки

Справи проти основ національної безпеки вимагають правильного практичного підходу, з урахуванням українських реалій, де важливо не нашкодити Клієнту, досягти для нього найкращого результату.

Важливо наперед розрахувати обсяг доказів, які є, або можуть бути отримані органом досудового розслідування, щоб розуміти всю картину того, що відбувається, максимально ефективно допомогти Клієнту.

Можна спостерігати за розвитком різних категорій кримінальних справ: одні з яких, за відсутності конкретних доказів вини, просто тягнуться до суду, інші, які закінчуються визнанням вини, та треті, які мають свої особливості.

Для правильної оцінки потрібні конкретні деталі справи, повна інформація, обсяг доказів (письмових, електронних, можливі свідки…). Дати 100% гарантію того, як буде розвиватися кримінальне провадження неможливо, але надати всі варіанти його вирішення, в залежності від ситуацій, обставин, доказів – цілком можливо.

Я, як адвокат, суворо дотримуюся адвокатської таємниці та не розголошую відомості, інформацію, отриману від свого Клієнта, навіть якщо це була консультація. Всі мої джерела зберігання інформації надійно захищені та охороняються гарантіями, закріпленими в ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Як правило, коли Клієнт звертається до мене з приводу подібних питань, у нього вже або був проведений обшук, або він вже був викликаний на допит, або щойно доставлений на допит, а за допомогою вже звертаються його родичі. Рекомендую всім, хто може бути свідком по справі – знайти собі адвоката, укласти з ним договір і при необхідності телефонувати йому.

Я можу швидко почати виконання доручень Клієнта, з’явитися з ним на допит (попередньо текст допиту обумовлюється з адвокатом), взяти участь у невідкладних слідчих діях.

  • ознайомлюється зі справою, проводить консультації, веде своє адвокатське розслідування, спілкується з потенційними свідками, складає план дій по справі і кожному фігуранту, розподіляє завдання між помічником або колегами (написання документів, переговори, відрядження і т. д.);
  • складає і подає всі необхідні документи: адвокатські запити, заяви, клопотання, скарги, ініціює проведення службових перевірок та готує ряд інших процесуальних документів;
  • бере участь у всіх процесуальних діях (допити, обшуки, виїмки, судові засідання у слідчих суддів); може виступити адвокатом кількох осіб, якщо їх позиції не суперечать одна одній;
  • веде переговори зі свідками, органом досудового розслідування, прокурорами;
  • збирає докази з усіх можливих джерел інформації, отримує висновки експертів, фахівців, оцінювачів, правові висновки;
  • здійснює ряд інших дій, спрямованих на захист Клієнта або представлення інтересів потерпілого.

На цьому етапі адвокат може виступати особою, яка здійснює адвокатське зберігання документів, перемовником (довіреною особою за дорученням або за договором) між контрагентами і третіми особами.

На стадії судового розгляду адвокат усіма законними способами досягає поставленої мети згідно з узгодженим з Клієнтом планом і поділяє свою роботу на:

  • участь в судових засіданнях;
  • підготовку до судових засідань (формування іміджу, робота зі ЗМІ, ТБ, написання та подання документів, підготовка до допитів учасників процесу, консультації, роз’яснення та виконання ряду інших дій за узгодженим планом).

Своєчасна кваліфікована допомога допоможе Вам запобігти негативним наслідкам і досягти бажаного результату.

Scroll to Top