Послуги

бізнесу:

Консультації

(усні та письмові), правовий аналіз документів, договорів, перевірка контрагентів на добропорядність, пошук і збір будь-якої інформації, в тому числі про потенційних співробітників, оцінка перспектив укладення контракту, ризиків від роботи з контрагентом, з яким укладається контракт.

Реєстрації «під ключ»

Комплексні послуги бізнесу з реєстрації «під ключ», розробка повного пакету необхідних документів (договори з контрагентами, договори з працівниками з приводу конфіденційності, регулювання трудових і фінансових відносин, оренда і ряд інших).

Переговори з контрагентами

і їх структурними підрозділами, врегулювання конфліктів мирним способом, медіація, підготовка проекту мирової угоди або схеми по досягненню бажаного результату.

Збір доказової бази

для ініціювання судового захисту (адвокатські запити, отримання відповідей та документів на них; підготовка правового висновку; отримання документів від органів державної влади; замовлення висновку спеціаліста, оцінювача чи експертизи, забезпечення її проведення, отримання висновків; пошук і опитування свідків; пошук інформації в реєстрах, в мережі Інтернет, збір електронних доказів, фото- і відеофіксація доказів і здійснення комплексу інших дій).

Підготовка будь-яких документів

для мирного врегулювання (мирової угоди, договорів, додаткових угод та ін); для розгляду господарської, адміністративної справи в суді або кримінального провадження (позови, заяви, клопотання, письмові пояснення, відзиви, скарги, заперечення, апеляції, касації, цивільні позови, скарги до слідчих суддів); для органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, фізичних осіб (заяви, клопотання, проекти договорів, листи та ін).

Комплексне ведення господарської, адміністративної справи

в судах всіх інстанцій «під ключ» або супроводження кримінального провадження на будь-якій стадії (до прийняття судового рішення або рішення прокурора, слідчого, яке вступить в законну силу): підготовка усіх процесуальних документів по справі, участь в усіх судових засіданнях, допитах свідків, ознайомлення з матеріалами справи, переговори з протилежною стороною, експертами, проведення комплексу інших дій.

Супровід виконання рішення

Супровід виконання рішення у примусовому порядку (стягнення грошей, відновлення прав та ін).

Для супроводу бізнесу необхідний надійний адвокат, який знає всі тонкощі українського законодавства, вміє знаходити рішення найбільш складних юридичних задач і здатен втілити в життя Ваші очікування.

Я займаюся супроводом бізнесу з 2005 року, маю різносторонній досвід: від реєстрації бізнесу до складних судових процесів практично по всій території України та за її межами.

В залежності від потреб Клієнтів у сфері ведення бізнесу, проводжу різні тренінги для співробітників (як вести себе на обшуках, взаємодіяти з правоохоронними органами і ряд інших питань), займаюсь наданням правової допомоги фізичним особам, керівникам компаній та їх співробітникам стосовно поточних питань, в невідкладних ситуаціях займаюся питаннями особисто, виїжджаю на підприємство або місце обшуку.

Послуги надаються мною як особисто, перебуваючи безпосередньо на підприємстві, так і віддалено -в офісі, що максимально спрощує формат взаємодії зі мною.

У разі проведення різних перевірок, обшуків, я виїжджаю до Клієнтів для забезпечення участі у зазначених заходах.

Гонорар

Погодинна оплата

Погодинна оплата - за фактично витрачений час.

Фіксований розмір

Фіксований розмір гонорару за певний комплекс послуг (без урахування фактично витраченого часу).

Абонентська плата

Фіксована абонентська місячна плата.

Scroll to Top