Послуги

у сфері банківських спорів:

Консультації

(усні та письмові), правовий аналіз документів, кредитних договорів, поруки, застави, пошук і збір будь-якої інформації, оцінка судової перспективи справи, мирного врегулювання з фінансовою установою.

Переговори

з фінансовими компаніями на предмет реструктуризації боргу, мирного врегулювання спорів, медіація, підготовка проекту додаткових угод або мирової угоди.

Збір доказової бази

для ініціювання судового захисту (направлення адвокатських запитів та отримання відповідей на них; отримання виписок з банків, документів по кредитній справі; підготовка правового висновку; отримання та відновлення документів, включаючи архівні документи, збір довідок, технічних паспортів, характеристик, відомостей; замовлення висновку спеціаліста, оцінювача чи експертизи, забезпечення її проведення, отримання висновків; пошук і опитування свідків; пошук інформації в реєстрах, в мережі Інтернет, збір електронних доказів і здійснення комплексу інших дій).

Підготовка будь-яких документів

для мирного врегулювання (мирові угоди, договори, додаткові угоди та ін); для цивільної або господарської справи в суді (позови, заяви, клопотання, письмові пояснення, відзиви, скарги, заперечення, апеляції, касації, цивільні позови); для органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, фізичних осіб (заяви, клопотання, проекти договорів, листи та ін).

Комплексне ведення справи

Комплексне ведення цивільної, господарської справи в судах всіх інстанцій «під ключ» (до ухвалення рішення суду, яке вступить в законну силу): підготовка усіх процесуальних документів по справі, участь в усіх судових засіданнях, допит свідків, ознайомлення з матеріалами справи, переговори з протилежною стороною, експертами, проведення ряду інших дій.

Супровід виконання судового рішення

в примусовому порядку (стягнення грошей, відновлення прав та ін).

Відеоконсультації

з правових питань у сфері кримінально-правового захисту:

Банківські спори можуть виникати у будь-кого: як у фізичної, так і в юридичної особи,  вони можуть бути пов’язані як з кредитами, депозитами, так і з неправомірними діями співробітників банку, шахрайськими схемами та низкою інших питань.

Більшість питань, що виникають у Клієнтів, природно, пов’язані з кредитними зобов’язаннями – як заставними (нерухомість, автомобілі, устаткування), так і споживчими. Періодично спадам в економіці та банківському секторі циклічно виникають питання і з депозитними вкладами. Особливо гостро вирішувалися питання у процедурі недавнього «банкопаду», коли у людей і компаній виникало багато питань по заощадженню коштів, їх правильного виведення, передачі прав та низці інших питань.

Також виникають питання у Клієнтів при аналізі кредитних договорів, які підписуються вперше (дуже рекомендую перед підписанням будь-якого договору отримати консультацію адвоката і роз’яснення прав і обов’язків щодо нього).

Я займаюся вирішенням банківських спорів з початку моєї юридичної практики — з 2005 року, володію як теоретичними, так і практичними навичками успішного вирішення банківських спорів, відвідую тренінги та семінари з підвищення кваліфікації, регулярно відстежую зміни у правозастосуванні норм права Верховним Судом, тому володію актуальною практикою і можу дати правильну оцінку перспектив майже будь-якого судового спору з фінансовими компаніями.

Гонорар

Погодинна оплата

Погодинна оплата - за фактично витрачений час.

Фіксований розмір

Фіксований розмір гонорару за певний комплекс послуг (без урахування фактично витраченого часу).

Абонентська плата

Фіксована абонентська місячна плата.

Scroll to Top