Юридичні Послуги

адвоката з військових справ у Харкові та всій Україні:

Консультації для військових

 • Адміністративні спори з військовими частинами, ТЦК (військоматами) з питань скасування наказів про мобілізацію, звільнення, розгляд рапортів, виплати всіх видів грошової допомоги, оскарження стягнень, стягнення заробітної плати та інших форм грошових виплат, стягнення моральної шкоди.
 • Оскарження висновків ВЛК до ЦВЛК через суд, допомога у напрямку проходження ВЛК.
 • Допомога при звільненні військовослужбовців за сімейними обставинами, станом здоров'я, на підставі незаконності призову.

Адвокат з мобілізації

 • Консультації адвоката з мобілізації – з питань вручення повісток, проходження ВЛК, проходження військової служби.
 • Відстрочки від мобілізації, бронювання військовозобов'язаних, зняття з військового обліку.
 • Виїзд за кордон чоловіків віком від 18 до 60 років.
 • Допомога у встановленні догляду (патронаж) на непрофесійній основі, встановлення або заміна опікуна, консультації щодо встановлення інвалідності.

Захист у карних справах

 • самовільне залишення військової частини або місця служби, ухиляння від мобілізації, невиконання наказу, дезертирство та інші (досудове розслідування, обрання запобіжного заходу, суд першої, апеляційної інстанції, допомога свідку).
 • допомога у отриманні всіх видів грошових виплат.
 • допомога у переведенні з однієї військової частини до іншої.
 • складання документів: рапортів, скарг, позовних заяв, апеляційних скарг, заяв про скоєння кримінальних правопорушень та інших.

Підготовка документів

для справи про адміністративне правопорушення у суді чи кримінального провадження (заяви, клопотання, письмові пояснення, відгуки, скарги, заперечення, апеляції, касації, цивільні позови, скарги до слідчих суддів).

Комплексне ведення справи

про адміністративне правопорушення, цивільну справу в суді всіх інстанцій «під ключ» або супровід кримінального провадження на будь-якій стадії (до прийняття судового рішення або рішення прокурора, слідчого, яке набуде чинності): підготовка всіх процесуальних документів у справі, участь у всіх судових засіданнях, допит свідків, ознайомлення з матеріалами справи, переговори з протилежними сторонами, експертами, страховою компанією, виконання низки інших дій.

Потрібен військовий юрист у Харкові?

Місцезнаходження адвоката у військових справах — м. Харків. Проте географія надання адвокатських послуг поширюється на всю Україну.

Консультації можна отримати онлайн – складання документів, подання позовів, скарг тощо.

Вартість послуг адвоката у військових справах:

За консультацію

Разова оплата за консультацію - 1000 грн.

Фіксований розмір

Розмір гонорару за певний комплекс послуг (без урахування фактично витраченого часу).

Абонентська плата

Фіксована абонентська щомісячна плата.

Scroll to Top