Послуги

у сфері спортивного права:

Консультації

з питань спортивного права, договорів, трансферів, діяльності спортивних клубів тощо.

Супровід

діяльності спортивного клубу в будь-якій організаційно-правовій формі.

Захист

прав та інтересів спортсменів, спортивних клубів в досудовому і судовому порядку.

Реєстрація

Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності та захист їхніх прав.

Супровід

Супровід кримінального провадження, пов’язаного зі спортсменами, адвокат свідка.

Представництво

Представництво Клієнтів в органах державної влади, перед третіми особами, переговори з контрагентами і виконання інших доручень.

Спортивне право України як галузь права дуже слабо розвинена, так само як і державне фінансування та підтримка спортивних клубів, спортсменів. Правові послуги в цій сфері потрібні як окремим спортсменам (контракти, допінг-контроль, травми, зняття зі змагань, оскарження дій, трансфери та ін), так і спортивним клубам (аутсорсинг клубів, судові спори та ін).

Розповсюдженими є суперечки приватного характеру з несправедливими рішеннями про дискваліфікацію, неправомірної суддівської роботи, зняття зі змагань юних спортсменів. Особливо болючою є ситуація, коли неправомірні рішення суддів можуть змінити ставлення юних неповнолітніх спортсменів до спорту та позбавити їх бажання займатися спортом як таким.

Спортсменам, з якими підписуються різні контракти, необхідний правовий аналіз таких договорів, щоб не потрапити в залежність, не допустити виникнення великої відповідальності при розірванні договору, за невиконання тих чи інших обов’язків.

При правовому супроводженні діяльності спортивних клубів у різних організаційних формах необхідно комплексно вибудовувати відносини з контрагентами, спортсменами, членами клубу, щоб забезпечити максимально комфортні умови роботи, обороти коштів, умови спонсорства, благодійності, членських внесків. Також необхідно забезпечити захист прав на інтелектуальну власність (торгові марки, промислові зразки та ін).

При виникненні спорів між гравцями, клубами, контрагентами зі спортивного права, порушниками об’єктів прав інтелектуальної власності – можу їх вирішити як в досудовому, так і в судовому порядку.

Гонорар

Погодинна оплата

Погодинна оплата - за фактично витрачений час.

Фіксований розмір

Фіксований розмір гонорару за певний комплекс послуг (без урахування фактично витраченого часу).

Абонентська плата

Фіксована абонентська місячна плата.

Scroll to Top