Послуги

іноземцям та по ЄСПЛ:

Консультаційні

(усні та письмові), інформаційні, аналіз документів, оцінка перспектив судового способу захисту, звернення в Європейський суд з прав людини.

Відкриття бізнесу

для іноземців «під ключ» з усіма необхідними договорами (поставки, оренди, зберігання і ін), подальший супровід його діяльності.

Ведення справ в судах

Ведення цивільних, господарських, адміністративних, сімейних, трудових справ в судах всіх інстанцій; – комплексно («під ключ») або виконання певного переліку дій (заява, позов, клопотання, апеляція та ін).

Супроводження кримінального провадження

(для потерпілого – представництво його інтересів, для підозрюваного, обвинуваченого – захист його), адвокат свідка.

Збір інформації

Збір будь-якої доступної інформації на території України, необхідної Клієнту.

Представництво

Клієнтів в органах державної влади, перед третіми особами, переговори з контрагентами та виконання інших доручень.

У іноземців з Україною пов’язано безліч правових питань, починаючи від сімейних справ (розлучення, аліменти, спори, пов’язані з дітьми), закінчуючи бізнес-активами, інвестиціями, нерухомістю, кримінальними провадженнями. Тому іноземцю мати свого адвоката в Україні, який виконає будь-яке доручення Клієнта, представить його інтереси в органах державної влади, перед фізичними та юридичними особами, доб’ється бажаного результату, просто необхідно.

Договір на надання правових послуг можна оформити віддалено, довіреність, при необхідності, можна оформити в дипломатичних представництвах або ж у нотаріуса за місцем свого проживання (якщо дана довіреність визнається Україною). Оплатити послуги можна будь-яким зручним способом, включаючи онлайн-оплату. Процес виконання доручення регулярно відправляється Клієнту зручним способом з можливістю онлайн-відстеження.

З питань захисту прав та інтересів громадян України та іноземців в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) – мають досвід у підготовці обґрунтованих скарг проти України, тому наперед можу оцінити перспективи звернення до суду, відповідність вимогам прийнятності Скарги, підготувати пакет документів для подачі скарги до ЄСПЛ.

При наявності необхідності пройти всі юридичні способи захисту прав і інтересів в Україні – можу це зробити (для подальшої можливості звернення до ЄСПЛ).

Якщо вже є судове рішення про компенсацію Україною грошових коштів на вашу користь, можу зайнятися виконанням даного рішення суду.

Гонорар

Погодинна оплата

Погодинна оплата - за фактично витрачений час.

Фіксований розмір

Фіксований розмір гонорару за певний комплекс послуг (без урахування фактично витраченого часу).

Абонентська плата

Фіксована абонентська місячна плата.

Scroll to Top