Послуги

автоадвоката:

Консультації

(усні та письмові), тренінги для водіїв на предмет спілкування з співробітниками поліції, діями при ДТП, правовий аналіз документів, пошук і збір будь-якої інформації, оцінка перспективи судової справи.

Виїзд на місце ДТП

супровід процедури оформлення документів, переговори з учасниками, поліцією, фіксація дій, пошук камер відеоспостереження і виконання комплексу інших дій.

Представлення інтересів Клієнта

в поліції, прокуратурі, експертній установі, суді; подача різних документів, отримання відповідей, оскарження дій/бездіяльності співробітників поліції в суд.

Збір доказової бази

для ініціювання цивільної справи (заяви, клопотання та адвокатські запити, отримання відповідей та документів на них; підготовка правового висновку; замовлення висновку спеціаліста, оцінювача чи експертизи, забезпечення її проведення, отримання висновків; пошук і опитування свідків; пошук інформації по реєстрах, в мережі Інтернет, збір електронних доказів, фото- і відеофіксація доказів і здійснення комплексу інших дій).

Підготовка документів

для розгляду справи про адміністративне правопорушення в суді або для потреб кримінального провадження (заяви, клопотання, письмові пояснення, відзиви, скарги, заперечення, апеляції, касації, цивільні позови, скарги до слідчих суддів).

Комплексне ведення справи

про адміністративне правопорушення, цивільної справи в суді всіх інстанцій «під ключ» або супроводження кримінального провадження на будь-якій стадії (до прийняття судового рішення або рішення прокурора, слідчого, яке вступить в законну силу): підготовка усіх процесуальних документів по справі, участь в усіх судових засіданнях, допит свідків, ознайомлення з матеріалами справи, переговори з протилежною стороною, експертами, страховими компаніями, проведення комплексу інших дій.

Супровід виконання рішення

Супровід виконання рішення у примусовому порядку (стягнення грошей, відновлення прав та ін).

Відеоконсультації

з правових питань (автоадвокат):

Правові питання у будь-якого автомобіліста виникають завжди з різною періодичністю, тому мати контакт автоадвоката, який не тільки знає теорію, але і вміє її правильно застосувати на практиці, може швидко відповісти на всі запитання в телефонному режимі, важливо.

Кожен автолюбитель так чи інакше може стикатися з питаннями придбання машини, її продажу, обслуговуванням, паркування, штрафами, діями/бездіяльністю співробітників поліції, отриманням або продовженням водійського посвідчення, ДТП, відшкодуванням шкоди, питаннями зі страховими компаніями, необережними пішоходами та низкою інших питань.

Від правильних першочергових дій у будь-якій ситуації залежать подальші наслідки, адже одних ситуацій краще уникати, а інші – своєчасно і професіонально вирішувати з найменшими ризиками і втратами.

У разі ДТП можу виїхати на місце і супроводжувати процедуру оформлення документів, провести фото- і відеофіксацію, провести переговори зі співробітниками поліції, іншими водіями ТЗ, страховими компаніями, медичними працівниками і надалі зайнятися доведенням справи до логічного завершення.

Гонорар

Погодинна оплата

Погодинна оплата - за фактично витрачений час.

Фіксований розмір

Фіксований розмір гонорару за певний комплекс послуг (без урахування фактично витраченого часу).

Абонентська плата

Фіксована абонентська місячна плата.

Scroll to Top