Послуги

в сфері ІТ-права:

Консультаційні

(усні та письмові), інформаційні, аналіз документів, підбір надійного механізму роботи, підготовка плану дій для «стартапу».

Підготовка пакету документів

для початку роботи (від договору оренди або коворкінгу до договорів із замовниками, працівниками).

Пошук інформації

щодо контрагентів, переговори щодо укладення договорів, проведення досудової роботи (претензії, вимоги), проведення попередніх переговорів з опонентами щодо можливого мирного врегулювання і добровільного виконання судового рішення, складання документів, підтвердження виконання судового рішення в добровільному порядку.

Участь у кримінальних провадженнях

у обшуках, при проведенні перевірок, представлення інтересів в органах державної влади, оскарження дій у вищі інстанції або до суду.

Комплексний супровід

діяльності підприємства за заздалегідь визначеними умовами.

При наданні правових послуг можна розділити надані мною послуги на:
1. Комплексний супровід

певна кількість годин приділяється підприємству в місяць для забезпечення його діяльності в IT-праві.

2. Виконання окремих доручень Клієнта

(консультації, складання будь-яких документів, договорів, претензій).

Клієнти звертаються

Роль адвоката в IT-праві і у правовому супроводженні діяльності компаній або приватних підприємців полягає у забезпеченні юридичної безпеки суб’єкта господарювання, формування для нього механізмів захисту його прав та інтересів, зручних і юридично правильних способів роботи, дотримання законності, стягнення заборгованостей, проведення представництва в органах державної влади, судах.

Важливу роль я приділяю початковим стартапам, коли необхідно з чистого аркуша створити умови для роботи: вибір механізму роботи, створення умов праці (коворкінг), оформлення правильної і безпечної угоди з працівниками (матеріальна відповідальність, конфіденційність і ряд інших питань), договори з підрядниками і субпідрядниками, забезпечення функціонування внутрішнього обороту, при необхідності – реєстрація торгової марки.

При необхідності забезпечення термінового виїзду у зв’язку з проведенням перевірок, обшуків – максимально швидко можу виконати дане доручення особисто або переадресувати завдання колегам.

Гонорар

Погодинна оплата

Погодинна оплата – за фактично витрачений час.

Фіксований розмір

Фіксований розмір гонорару за певний комплекс послуг (без урахування фактично витраченого часу).

Абонентська плата

Фіксована абонентська місячна плата.

Scroll to Top