Злочини проти власності

Повний перелік злочинів закріплений в Розділі VI Кримінального кодексу України. Найбільш поширеними злочинами є шахрайство, привласнення, розтрата майна, заволодіння ним, крадіжка, грабіж, розбій, вимагання, умисне знищення майна.

Особливістю таких справ завжди виступає умисел і об’єкт злочину (майно).

У таких справах до мене звертаються як потерпілі, так і особи, проти яких в майбутньому може бути розпочато кримінальне переслідування (підозрювані або обвинувачені).

Свідки, як правило, звертаються за допомогою, якщо їх викликають на допити в економічних злочинах і де від їх показань залежить ряд обставин.

Також Клієнти звертаються вже на стадії судового розгляду.

Кожна справа є суто індивідуальною і по кожному випадку необхідно опрацювати всі механізми захисту від можливого обвинувачення, якщо мова йде про захист потенційного підозрюваного або коли особа вже знаходиться в цьому статусі. На даному етапі важливо не упустити ні найменшого шансу і зачіпок, які можуть бути представлені стороні обвинувачення як докази на Вашу користь.

Те ж саме, тільки в контексті обвинувачення необхідно робити, якщо мова йде про представлення інтересів потерпілого. Від того, наскільки повно і об’єктивно буде представлено злочин органу досудового розслідування, залежить подальше його розкриття та притягнення винних осіб до відповідальності.

Рекомендую завчасно почати займатися Вашою справою, щоб встигнути зібрати всі необхідні докази і представити їх з належним обґрунтуванням, домогтися здійснення слідчим або прокурором ряду процесуальних дій, які будуть корисні й необхідні для Вас.

  • консультує, ознайомлюється зі справою, складає план дій з можливими варіантами розвитку подій, погоджує його з Клієнтом, розподіляє завдання між помічником або колегами;
  • складає і подає адвокатські запити, заяви, клопотання, скарги, цивільні позови, ініціює порушення кримінальних проваджень, службових перевірок та готує ряд інших процесуальних документів;
  • бере участь у всіх процесуальних діях (допити, обшуки, виїмки, судові засідання у слідчих суддів);
  • веде переговори з опонентами, свідками, органом досудового розслідування, прокурорами;
  • збирає докази у всіх можливих джерелах інформації, отримує висновки експертів, фахівців, оцінювачів, правові висновки;
  • здійснює ряд інших дій, спрямованих на захист Клієнта або представлення інтересів потерпілого.

Можливими варіантами закінчення досудового розслідування може бути або передача справи до суду з обвинувальним актом або його закриття з відповідних підстав.

У суді на адвоката покладається важливе завдання – відстояти позицію Клієнта за наявними доказами або за новими доказами, які будуть зібрані в процесі судового розгляду.

На даному етапі робота розподіляється на участь в судових засіданнях і виконання ряду завдань поза судом (підготовка документів, підготовка обвинуваченого, потерпілого, свідків, оскарження рішень та  інше).

Так, маю досвідом виправдання, закриття кримінальних справ за різними підставами і статтями Кримінального кодексу України.

Відеоконсультації

Scroll to Top